Львів приймає чемпіонат України з алтимату

TEwZ3b7zOlU
Цими вихідними, 15-16 жовтня, на стадіоні “СКА” (вул. Клепарівська, 39а) Львів прийматиме чемпіонат України з алтимату серед змішаних команд. Це головний мікстовий турнір року в Україні.

За чемпіонський титул боротимуться дев’ять команд з різних міст України, а також команда “Zawierucha” з Варшави. Змагання проводитимуться протягом двох днів з 10.00 до 17.00 год. Фінальна гра почнеться о 15:00 в неділю.

За правилами мікстових турнірів команди на полі повинні мати рівне співвідношення дівчат і хлопців.

Вхід ВІЛЬНИЙ!
Приходьте з друзями, і познайомтеся з новим для себе видом спорту. Зразу на місці можна записатися на тренування до львівського клубу E-Motion.

Довідка.

Алтимат – це новий для України командний вид спорту з літаючим диском (фрізбі). Задача атакуючої команди – провести диск пасами до зонисуперника і там його зловити.  Задача команди в обороні – збити або перехопити диск, щоб потім самій перейти в атаку.  Це видовищний і динамічний спорт, що поєднує в собі елементи американського футболу, баскетболу та звичайного футболу.

Особливістю алтимату є також відсутність суддів на полі. Суддівство під час гри засноване на принципі чесної гри – “fair play”, що в алтиматі має свою назву Дух Гри – “spirit of the game”.

Як і в світі загалом, в Україні цей вид спорту розвивається швидкими темпами. Лише за останні 5 – 6 років виникло більше 10 нових команд. Алтимат фрізбі найбільш розвинутий в Києві, Львові, Харкові, Івано-Франківську, Одесі та Луцьку. Щомісяця відбуваються регіональні або ж міжнародні змагання. Влітку та восени проводяться турніри на траві та піску, взимку та навесні грають в закритих приміщеннях на паркеті.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *