Базові вправи

Переплетення 3-х гравців

Цей спосіб тренування взятий з баскетболу. Даний спосіб дозволяє гравцям миттєво повертатися, вибирати нового партнера для пасу і швидко проходити ігрове поле у ​​напрямку до зони суперника. Також скорочується час для кидка диска своєму гравцеві.

Три гравця, 1 2 3, перетинають область поля поперек зліва на право, роблячи пробіжки близько 5 метрів. У Гравця 3 знаходиться диск. Гравці 1 і 3 роблять кілька кроків углиб поля від гравця 2. Гравець 1 скорочує область для передачі пасу і отримує диск. Гравець 2 робить ривок вліво від Гравця 1 і миттєво отримує пас. Гравець 3 знаходиться в глибині поля і тепер починає все спочатку. При цьому гравці весь час пересуваються вперед, передаючи пас один одному.

Квадрат

Для даного тренування необхідно використовувати два диска.

У «квадраті» три гравці стоять на трьох кутах, а один кут вільний. Гравці 2 і 3 тримають диски. Гравець 1 починає рух (дія # 1) у вільний кут, і повинен встигнути добігти і зловити диск, який кидає йому Гравець 2 (дія # 2). Гравець 2 швидко біжить в кут (дія # 3), звільнений тільки що Гравцем 1, і отримує диск від Гравця 3 (дія # 4). Гравець 3 переміщається в звільнений кут і отримує диск від Гравця 2.

Це тренування повинно проходити в швидкому темпі. Гравці рухаються одночасно. Гравець повинен відразу бігти, як тільки передав пас, щоб встигнути зловити диск від іншого гравця у вільному куті. Тут пас виходить більш швидким, ніж в реальній грі. Зверніть увагу, що гравці виконують один кидок (бекхенд або форхенд). При зміні напрямку руху на протилежний, змінюється кидок (відповідно на форхенд або бекхенд).

Це може виглядати заплутаним, але ви повинні пам’ятати, що примчавши до щойно звільненого кутка і отримавши диск, треба відразу ж віддати пас.

Коробка

Цей спосіб тренування дозволяє працювати з будь-якою кількістю гравців, починаючи з чотирьох.

Команда розбивається на чотири групи. Кожна група вибудовується в лінію в кожному куті заздалегідь визначеного майданчика поля. Рух починається за годинниковою стрілкою. Одному з гравців (Гравцеві 1) дається диск, і гравець стає посередині між своїм кутом майданчика (Кутом 1) і суміжним (сусіднім) з ним кутом (Кут 2). Перша людина в лінії в куті 2 (Гравець 2) починає бігти в сторону Кута 3 (# 1). В цей час гравець з диском (Гравець 1) починає кидати диск (Гравцеві 2) (# 2), біжить в Кут 2 і стає в кінець лінії (# 3). У той час як Гравець 2 ловить диск, з Кута 3 починає вибігати Гравець 3 у напрямку до Кута 4 (№ 5), якому повинен послідувати пас від Гравця 2 (# 4). Після передачі пасу Гравець 2 добігає до Кута 3 і стає в кінець лінії (# 6). Гравець 3 піймавши диск повинен відразу віддати пас Гравцеві 4.

Таким чином, гравці перебігають по колу з кутка в куток, передаючи диск «на хід». При цьому під час тренування гравці в кожному з кутів пересуваються по черзі.

Як тренер, ви можете змінити напрямок руху гравців в зворотну сторону (наприклад, проти годинникової стрілки), тим самим, відпрацьовуючи кидок зліва. Також можна постійно змінювати напрямки руху гравців, наприклад, через кожні 3-4 гравця.

Сіеттл

Гравці будуються в вертикальний стек, який умовно ділиться навпіл на передній і задній. Гравець з диском (А) стоїть навпроти колони.

Останній гравець з заднього стеку (2) вибігає вперед вліво під кутом 45 градусів. Гравець з диском (4) дає йому пас Форхенд на вибігання. Після цього гравець 4 біжить перпендикулярно до стеку в сторону гравця 2, а гравець 2 повертає йому диск на вибігання бекхенд паралельно стеку. В результаті гравець 4 виявляється попереду і зліва від стеку.

Після цього гравець 2 повертається, стаючи першим в задньому стеку. Тим часом другий гравець з переднього стека (3) вибігає рівно вперед. Гравець 4 пасує йому диск на вибігання бекхенд, після чого повертається в кінець переднього стека.

Далі відбувається дзеркальна схема.

Останній гравець з заднього стека (1) вибігає вперед вправо під кутом 45 градусів. Гравець з диском (5) дає йому пас бекхенд на вибігання. Після цього гравець 5 біжить перпендикулярно до стеку в сторону гравця 1. Гравець 1 повертає йому диск на вибігання Форхенд паралельно стеку. В результаті гравець 5 виявляється попереду і зліва від стеку.

Після цього гравець 1 повертається, стаючи першим в задньому стеку. Тим часом третій гравець з переднього стека (4) вибігає рівно вперед. Гравець 5 пасує йому диск на вибігання Форхенд, після чого повертається в кінець переднього стека.
На цьому коло замикається.

Give And Go

Гів енд гоу (дай і біжи) – групова взаємодія гравців атакуючої команди в парі. Дуже ефективний спосіб просувати диск вперед. Полягає в тому, що кидаючий після виконання кидка, одразу робить прискорення в ту зону, де він вважає, що він може отримати диск від гравця, який отримав диск. Ефективність такого прийому полягає у тому, що маркер часто зосереджений на тому, щоб йому не прокинули за спину або на виконанні блоку. Йому не вдасться зробити хороше прискорення для того, щоб заблокувати другий пас у гів енд гоу.

Line Drills

3 Man Drill (крючок)

Вправа для 3 осіб.
Хендлер (з диском), маркер (криє) і гравець-отримувач. Маркер намагається перешкоджати Хендлеру кинути диск. Хендлер робить обманні рухи таким чином, щоб відірватися від маркера і прокинути диск отримувачу. Після того, як диск кинутий, хендлер біжить до отримувача диска і починає його крити. Відбувається зміна ролей. Хендлер стає маркером, одержувач стає хендлером, а маркер стає отримувачем.